Оренда лампи від жовтяниці у немовлят

Максим Жур Автор: Максим Жур

Як вибрати та правильно користуватись лампою від дитячої жовтяниці!


        Пожовтіння шкіри у немовляти на перших днях життя, дуже часте явище, але панікувати батькам не варто. Під час фізіологічної гіпербілірубінемії (жовтяниці) немовляті потрібно спостереження та фототерапія. Для домашньої терапії використовуються спеціальні лампи від жовтяниці. Для кращого розуміння, що з нею робити, розберемо принцип дії, показання, рекомендації по користуванню лампи та як саме обрати найбільш підходящу модель.

ПРИНЦИП РОБОТИ ЛАМПИ ВІД ЖОВТЯНИЦІ

        Жовтяниця у новонароджених виникає через різку зміну сфери життя, харчування та післяпологового стресу. Під час переналаштування, органи(зокрема печінка) можуть не справлятись зі своєю функцією. Якщо шкіра немовляти стала жовтою, означає що білірубін(виникає в результаті розщеплення білка) не виводиться в достатній мірі печінкою та накоплюється в шкірних тканинах. Що саме робить фототерапевтична лампа для новонароджених? Білірубін поглинає синє світло довжиною хвилі 460нм. та перетворюється в водорозчинний фермент, який в результаті виводиться організмом немовляти з сечею та потом. Таким шляхом люмінесцентні лампи випромінюють спектр, який трансформує жовтий пігмент для полегшення виведення з організму. Якщо спостерігаються відхилення в пішментації, для зниження білірубіну терапію починають ще в пологовому будинку. Під час виписки з пологового будинку лікар має назначити підтримуючий курс в залежності від рівня фізіологічного відхилення у новонародженого.

«Обов’язково потрібно пройти курс, прописаний лікарем до кінця! Навіть якщо симптоми жовтяниці пропали»Лампи для лікування жовтяниці - де взяти лампу в оренду?

        Якщо Вас цікавить прокат лампи від жовтяниці, звертайтесь до нас в прокат "Шалена Неня", де можливо орендувати найкращі товари для дітей та їх батьків. Також в нашому прокаті доступні в оренду дитячі ваги, можливо спробувати в оренду молоковідсмоктувач, гойдалки для немовлят, іграшки, коляски та багато інших товарів. Весь ассортимент товарів можна замовити з доставкою по Києву. наші менеджери завжди раді допомогти з вибором потрібної моделі, відповісти на всі поставлені питання стосовно умов оренди та вартості послуг прокату.


Сопутствующие Товары

САША (суперточные)

САША (суперточные)

600.00грн./мес.


Фотолампа от желтушки (лодочка)


Устройство для фототерапии НО-АФ-LED


Medela Swing Flex NEW  (2021)

Medela Swing Flex NEW (2021)

1050.00грн./мес.