Оренда лампи від жовтяниці у немовлят

Максим Жур Автор: Максим Жур

РІЗНОВИДИ АПАРАТІВ ДЛЯ ФОТОТЕРАПІЇ

В залежності від розмірів, фотолампи для лікування жовтяниці можуть бути:
- стаціонарні. Їх використовують в пологових будинках відразу після народження. Ці випромінювачі встановлюються на штативи над кувезом, висота може регулюватись. Вони працюють постійно, можливі перерви тільки для годування та сповивання.
- мобільні. Ці лампи використовують для лікування жовтяниці вдома. Виглядають вони як пластмасові човники, в нижній частині якого находяться випромінювачі. Тобто, світло розсіюється знизу, а не зверху. Немовля знаходиться в гамаку над лампами і вплив відбувається тільки на спину. Тому необхідність одягання окулярів відпадає. Від лампи, тканина гамаку нагрівається до комфортної температури, прицьому матеріал пропускає необхідну кількість світла.
- фотопокривала. Вони розсіюють світло через фотооптичне випромінювання від галогенових чи УФ елементів які розміщені на тканинному матеріалі. Для їх використання, немовля закутують в покривало яке підключено до мережі.

В залежності від типу випромінюючого елементу лампи від жовтяниці бувають різних типів.

СВІТЛОДІОДНІ ЧИ LED АПАРАТИ


Являються самими безпечними та самими ефективними під час жовтяниці. Світлодіоди споживають мінімум електроенергії та мають тривалий термін застосування. Випромінювання синього спектру з довжиною хвилі в середньому 460нм. Не розсіюють УФ та інфочервоний спектр який зменшує ризик побічного ефекту для новонароджених. Компактні та витримують часті ввімкнення та вимкнення, тривалість використання до 50 000годин.

ГАЛОГЕНОВІ ЛАМПИ


Мають широкий спектр випромінювання від 380 до 600нм. Більшість хвиль доводяться на довжину проміню 530нм., цього не завжди достатньо для перетворення білірубіну. Під час опромінення галогеновими джерелами світла, потрібен захист очей та пахової ділянки, що незручно для немовлят. Хвильовий спектр неровномірно розподіляється по всьому охоплення опромінення. В центрі інтенсивність значно більша ніж по перефирії. Після тривалого використання сильно нагріваються і потребують постійного контролю, щоб у немовляти не з’явились опіки чи гіпертермія. Термін використання таки ламп до 700годин. В цілому з високою собівартістю не мають широкого поширення для лікування жовтяниці у новонароджених.

ЛЮМІНІСЕНТНІ ФОТОЛАМПИ


В залежності від спектру можуть бути різного кольору:
Зелені(самі неефективні) - 520нм.;
Бірюзовий - 490нм.;
Сині (самі ефективні) - 452нм.
«Існує думка, що люмінісентні лампи з синім спектром і УФ апарати це одне і те ж. Це хибна думка, так як УФ хвилі мають довжину нижчу 400гм., тоді як довжина люмінісентних починається від 452нм. та вище і лише малесенька кількість знаходиться в зоні УФ.»
Для користування такого типу лампами потрібен захист очей та пахової зони. В випроміненнях люмінісентних приладів існує частина ультрафіолетового діапазону. Тривалий вплив може викликати опіки. Елементи приладу можуть випалюватись і фотоеффект буде знижений.  

Гібридні


Поєднують в собі розсіювання галогенових або флуоресцентних синіх елементів. Цей принцип використовується в фотооптичних ковдрах, подушках, матрацах.

Якщо Вас цікавить прокат лампи від жовтяниці, звертайтесь до нас в прокат "Шалена Неня", де можливо орендувати найкращі товари для дітей та їх батьків. Також в нашому прокаті доступні в оренду дитячі ваги, можливо спробувати в оренду молоковідсмоктувач, гойдалки для немовлят, іграшки, коляски та багато інших товарів. Весь ассортимент товарів можна замовити з доставкою по Києву. наші менеджери завжди раді допомогти з вибором потрібної моделі, відповісти на всі поставлені питання стосовно умов оренди та вартості послуг прокату.


Сопутствующие Товары

САША (суперточные)

САША (суперточные)

600.00грн./мес.


Молокоотсос Avent на две груди! 2020!


Фотолампа от желтушки (лодочка)


Устройство для фототерапии НО-АФ-LED